Prawo nowych technologii

Prawo dla startupów, prawo nowych technologii czy przeprowadzenie ICO to jedna z naszych głównych specjalizacji. Od początku istnienia naszej kancelarii mamy przyjemność pracować z międzynarodowymi funduszami VC jak i startupami, zabezpieczając prawne aspekty ich działań.

Prawo nowych technologii

Oferta Oniszczuk & Associates S.A. obejmuje:

 

 • NOWE TECHNOLOGIE I BRANŻA IT
  Mamy wieloletnie doświadczenie w specjalistycznej obsłudze firm z sektora IT. Sporządzamy wszelkie umowy, regulaminy i inne dokumenty niezbędne do zabezpieczenia interesów naszych klientów działających w tej innowacyjnej branży.
 • PRAWO DLA STARTUPÓW
  Reprezentowaliśmy zarówno founderów jak i inwestorów. Nasze doświadczenie obejmuje tworzenie spółek oraz struktur pod inwestycje, obsługa inwestycji, tworzenie umów min. inwestycyjnych.
 • BLOCKCHAIN I KRYPTOWALUTY
  Zapewniamy doradztwo prawne i podatkowe z zakresu kryptowalut i technologii blockchain pozwalające minimalizować ryzyko inwestorów.
 • OBSŁUGA ICO
  Zapewniamy obsługę podmiotom zainteresowanym pozyskaniem kapitału przez ICO. Pomagamy wybrać jurysdykcję, tworzymy struktury oraz całość dokumentacji takiej jak np. whitepaper, łącznie z ewentualnymi wymogami regulacyjnymi w danym kraju.
Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Proszę wybrać formę kontaktu. Odezwiemy się do Państwa w ciągu 24h.
lub