Zakładanie spółek za granicą

Rejestracja spółki handlowej za granicą to proces skomplikowany, który często stanowi wyzwanie dla przedsiębiorców. Prawo handlowe w każdym kraju jest inne a w czasie procesu rejestracyjnego bardzo łatwo popełnić jakiś błąd. Nasza kancelaria, dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat
przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, jest gotowa zająć się kompleksowo stworzeniem dla Państwa dowolnego typu spółki w sposób umożliwiający szybki start działalności i realizowanie Państwa strategii biznesowej.

Spółki zagraniczne

Spółka na Cyprze? A może spółka na Słowacji? Bez względu na to, w jakim kraju zdecydujesz się założyć przedsiębiorstwo, uzyskasz od nas kompleksowe wsparcie. Sami jesteśmy przedsiębiorcami a wieloletnia działalność w branży, pozwoliła nam doskonale poznać potrzeby i środowisko inwestorów. Jesteśmy świadomi korzyści, jakie przynosi zakładanie spółek za granicą, swoje interesy za pośrednictwem takich struktur prowadzą najbogatsi przedsiębiorcy.
Własna firma w Niemczech, Anglii czy innym kraju, gdzie podatki są bardziej przychylne przedsiębiorcom jest w zasięgu Twojej ręki.

Jakie są największe zalety takiego rozwiązania?

 

  • Optymalizacja obciążeń podatkowych – istnieją kraje, w których po rejestracji firmy będziesz płacić mniejsze podatki, zostaniesz zwolniony z prowadzenia rachunkowości czy składania sprawozdań rocznych
  • Pozyskanie nowych klientów na rynkach zagranicznych – rozszerzenie swojej oferty i eksploracja nowych rynków to szansa na błyskawiczny rozwój dla Twojego przedsiębiorstwa
  • Zabezpieczenie majątku osobistego
  • Ukrycie swojego zaangażowania w dane przedsięwzięcie – zyskujesz pełną anonimowość
Nasza kancelaria zapewnia przy współpracy z najbardziej renomowanymi lokalnymi partnerami najlepszą ofertę na założenie spółek min. w:
Anglia
Belize
Bułgaria
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Francja
Giblartar
Hiszpania
Holandia
Hongkong
Irlandia
Litwa
Niemcy
Malta
Słowacja
Szwajcaria
Węgry
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wyzwania i problemy

W różnych krajach panują odmienne zwyczaje gospodarcze, z tego powodu warto skorzystać z porad fachowców w kwestii założenia i prowadzenia działalności gospodarczej za granicą. Dlaczego? Na przykład samo założenie spółki w Anglii jest bardzo proste, z kolei prowadzenie działalności jest bardzo skomplikowane. Zanim zdecydujemy się założyć działalność, warto uzyskać komplet informacji na temat prowadzenia działalności w danym kraju. Lata współpracy z przedsiębiorcami uświadomiły nam konieczność zapewnienia Klientom wsparcia ze strony niezależnych i stale współpracujących z nami specjalistów, których obecność często jest wymagana przepisami prawa.
Wyzwania i problemy prawne jakie pojawiają się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, są różnorodne, z tego powodu zapewniamy:

  1. Obsługę kancelarii notarialnej
  2. Obsługę kancelarii księgowej i doradcy podatkowego
  3. Obsługę biegłego rewidenta
Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Proszę wybrać formę kontaktu. Odezwiemy się do Państwa w ciągu 24h.
lub