Zakładanie spółek za granicą

Rejestracja spółki handlowej za granicą to proces skomplikowany, który często stanowi wyzwanie dla przedsiębiorców. Prawo handlowe w każdym kraju jest inne a w czasie procesu rejestracyjnego bardzo łatwo popełnić jakiś błąd. Nasza kancelaria, dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat
przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, jest gotowa zająć się kompleksowo stworzeniem dla Państwa dowolnego typu spółki w sposób umożliwiający szybki start działalności i realizowanie Państwa strategii biznesowej.

Spółki zagraniczne

Spółka na Cyprze? A może spółka na Słowacji? Bez względu na to, w jakim kraju zdecydujesz się założyć przedsiębiorstwo, uzyskasz od nas kompleksowe wsparcie. Sami jesteśmy przedsiębiorcami a wieloletnia działalność w branży, pozwoliła nam doskonale poznać potrzeby i środowisko inwestorów. Jesteśmy świadomi korzyści, jakie przynosi zakładanie spółek za granicą, swoje interesy za pośrednictwem takich struktur prowadzą najbogatsi przedsiębiorcy.
Własna firma w Niemczech, Anglii czy innym kraju, gdzie podatki są bardziej przychylne przedsiębiorcom jest w zasięgu Twojej ręki.

Jakie są największe zalety takiego rozwiązania?

 

  • Optymalizacja obciążeń podatkowych – istnieją kraje, w których po rejestracji firmy będziesz płacić mniejsze podatki, zostaniesz zwolniony z prowadzenia rachunkowości czy składania sprawozdań rocznych
  • Pozyskanie nowych klientów na rynkach zagranicznych – rozszerzenie swojej oferty i eksploracja nowych rynków to szansa na błyskawiczny rozwój dla Twojego przedsiębiorstwa
  • Zabezpieczenie majątku osobistego
  • Ukrycie swojego zaangażowania w dane przedsięwzięcie – zyskujesz pełną anonimowość
Nasza kancelaria zapewnia przy współpracy z najbardziej renomowanymi lokalnymi partnerami najlepszą ofertę na założenie spółek min. w:
Anglia
Anguilla
Bahamy
Belize
Brazylia
Bułgaria
Cypr
Czechy
Dania
Estonia
Francja
Giblartar
Guernsey
Hiszpania
Holandia
Hongkong
Irlandia
Jersey
Kajmany
Kanada
Litwa
Nevis
Niemcy
Nowa Zelandia
Malta
Panama
Serbia
Seszele
Singapur
Słowacja
Szwajcaria
Szwecja
Rosja
Tajwan
Ukraina
Węgry
Wyspa Man
Wyspy Dziewicze
Zjednoczone Emiraty Arabskie

Wyzwania i problemy

W różnych krajach panują odmienne zwyczaje gospodarcze, z tego powodu warto skorzystać z porad fachowców w kwestii założenia i prowadzenia działalności gospodarczej za granicą. Dlaczego? Na przykład samo założenie spółki w Anglii jest bardzo proste, z kolei prowadzenie działalności jest bardzo skomplikowane. Zanim zdecydujemy się założyć działalność, warto uzyskać komplet informacji na temat prowadzenia działalności w danym kraju. Lata współpracy z przedsiębiorcami uświadomiły nam konieczność zapewnienia Klientom wsparcia ze strony niezależnych i stale współpracujących z nami specjalistów, których obecność często jest wymagana przepisami prawa.
Wyzwania i problemy prawne jakie pojawiają się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, są różnorodne, z tego powodu zapewniamy:

  1. Obsługę kancelarii notarialnej
  2. Obsługę kancelarii księgowej i doradcy podatkowego
  3. Obsługę biegłego rewidenta
Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Proszę wybrać formę kontaktu. Odezwiemy się do Państwa w ciągu 24h.
lub