Firma w Anglii

Własna firma w Anglii jest marzeniem wielu inwestorów, jednak rejestracja przedsiębiorstwa za granicą, wiąże się zwykle z licznymi trudnościami. Aby ich uniknąć warto skorzystać z pomocy profesjonalistów. Usługi, jakie Państwu oferujemy, obejmują zarówno kompleksową pomoc prawną, jak również dworactwo w zakresie prawa handlowego na wszystkich etapach zakładania i prowadzenia własnej działalności gospodarczej w Wielkiej Brytanii.

Zakładanie firmy w Anglii

Według Banku Światowego wystarczy 13 dni, aby założyć firmę w Anglii. Dla porównania, średnia w krajach członkowskich UE, wynosi niemalże trzykrotnie więcej (32 dni). Pomimo to dalsze prowadzenie własnej działalności na Wyspach może się okazać prawdziwym wyzwaniem, głównie ze względu na panujące w Anglii przepisy prawne i wymagania administracyjne, stawiane przedsiębiorcom.
Nasze wieloletnie doświadczenie w zakładaniu zagranicznych spółek oraz znajomość specyfiki angielskiego rynku, pomogą Państwu rozwiązać wszelkie napotkane trudności oraz w pełni zoptymalizować koszty podatkowe prowadzenia własnego przedsiębiorstwa.

Wybór formy prawnej

Jedną z pierwszych rzeczy, jaką muszą zrobić inwestorzy, decydujący się na założenie firmy w Anglii, jest wybór odpowiedniej formy prawnej. Brytyjskie przepisy umożliwiają prowadzenie własnej działalności w postaci polskiego odpowiednika spółki z ograniczoną odpowiedzialnością (LTD), spółki akcyjnej (PLC), działalności jednoosobowej (self employer) lub spółki cywilnej (partnership).
Nasza kancelaria gwarantuje nie tylko pomoc w wyborze odpowiedniej formy prawnej prowadzenia przedsiębiorstwa, lecz również merytoryczne wsparcie w uzyskaniu jak największych korzyści podatkowych.

Zakładanie firmy w Anglii, choć szybkie i mało skomplikowane, może się wiązać z licznymi trudnościami. Chcesz ich uniknąć?
Skorzystaj z naszej oferty.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Prosimy zostawić wybrane dane, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h
lub