Firma w Hongkongu

Wiele osób uważa, że własna firma w Hongkongu to inwestycja, na którą mogą sobie pozwolić tylko nieliczni. Dzięki pomocy naszej kancelarii prowadzenie przedsiębiorstwa w Kraju Środka leży w zasięgu Państwa możliwości.

Zakładanie firmy w Hongkongu

Co można zyskać, decydując się na założenie firmy w Hongkongu? Przede wszystkim ograniczyć do minimum formalności, zmniejszyć koszty podatkowe oraz realizować cele biznesowe w kraju o największej wolności gospodarczej na świecie. Nasza kancelaria zajmuje się tworzeniem dowolnego typu spółek, co gwarantuje Państwu szybki start własnej działalności gospodarczej.
Wielu przedsiębiorców, którzy zamierzają otworzyć firmę w Hongkongu ma obawy dotyczące nie tylko odpowiedniej znajomości przepisów prawa, lecz również specyfiki wschodniego rynku. Nasze wieloletnie doświadczenie powoduje, że doskonale rozpoznajemy potrzeby inwestorów i potrafimy sprostać wszelkim oczekiwaniom.

Korzyści z prowadzenia firmy w Hongkongu

Hongkong jest uznawany za jedno z największych centów handlowo-biznesowych na świecie. Decydują o tym wysoka jakość usług finansowych, swobodny przepływ międzynarodowego kapitału oraz brak zbędnej biurokracji. W Hongkongu obowiązuje system podatkowy, który opiera się na zasadzie terytorialnej (zyski pochodzące spoza terytorium Hongkongu nie są opodatkowane) i obejmuje
trzy rodzaje podatków: podatek od płac, od zysków i od nieruchomości. Dzięki wsparciu naszej kancelarii mogą Państwo zoptymalizować koszty podatkowe, co przekłada się bezpośrednio na redukcję kosztów prowadzenia własnej działalności gospodarczej.

Założenie firmy w Hongkongu jest prostsze, niż myślisz. Skorzystaj z pomocy profesjonalistów i zacznij realizować własną strategię biznesową już dziś.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Prosimy zostawić wybrane dane, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h
lub