Firma w Niemczech

Niemcy to kolejne z państw członkowskich Unii Europejskiej, w którym założenie własnej działalności gospodarczej, jest dużo bardziej korzystne niż w Polsce. Nasza kancelaria zapewnia profesjonalną pomoc w założeniu firmy w Niemczech oraz skuteczną optymalizację kosztów podatkowych.

Dlaczego warto założyć firmę w Niemczech?

1 maja 2011 roku otwarto niemiecki rynek pracy dla państw Europy Wschodniej. Dzięki temu przedsiębiorcom z Polski przysługują takie same prawa, jak inwestorom niemieckim. Dynamicznie rozwijająca się gospodarka oraz ciągłe zapotrzebowanie na wykwalifikowanych specjalistów, powoduje że Niemcy są obecnie jednym z najatrakcyjniejszych kierunków gospodarczych.
Posiadanie firmy w Niemczech wiąże się również z licznymi korzyściami podatkowymi. Podmioty gospodarcze zarejestrowane na terenie Niemiec, mogą się ubiegać o różnego rodzaju ulgi podatkowe, dzięki którym koszty prowadzenia własnej działalności są znacznie niższe.

Zakładanie firmy w Niemczech

Zasadniczo proces rejestracji i prowadzenia własnej działalności w Niemczech przebiega podobnie, jak w Polsce. Kłopotliwy dla przedsiębiorców może się okazać wybór odpowiedniej formy prawnej oraz skomplikowany, niemiecki system podatkowy. Nasza kancelaria, dzięki wieloletniemu doświadczeniu w zakładaniu spółek na rynku zachodnim oraz biegłej znajomości stale zmieniających się
przepisów prawa, umożliwi Państwu osiągnięcie zamierzonych korzyści. Oferujemy kompleksową obsługę prawną dla każdego typu spółki oraz pomoc w wypełnieniu niezbędnych formalności. Stworzona przy naszym wsparciu firma w Niemczech pozwoli Państwu efektywnie realizować wyznaczone cele biznesowe.

Firma w Niemczech to szereg korzyści. Chcesz wiedzieć jakich? Poznaj naszą ofertę, aby w pełni zoptymalizować koszty podatkowe swojego przedsiębiorstwa.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Prosimy zostawić wybrane dane, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h
lub