Firma na Wyspach Dziewiczych

Wyspy Dziewicze są brytyjskim terytorium położonym w Ameryce Środkowej w basenie Morza Karaibskiego. Są one od lat jednym z najpopularniejszych rajów podatkowych na świecie.

Zakładanie firmy na Wyspach Dziewiczych

Mimo, że niecałe 25 tysięcy mieszkańców żyje głownie z turystyki przychody wysp z obsługi firm offshore są znacznie większe. W 2004 roku zarejestrowano tam 550 tysięcy firm, co stanowi 40 % wszystkich firm offshore zarejestrowanych na świecie. Księgowość IBC powinna być prowadzona w minimalnym stopniu, a miejsce przechowywania ksiąg zgłoszone, niemniej nie ma obowiązku składania sprawozdań. Udziałowcami lub dyrektorami mogą
być osoby prawne. Dane udziałowców nie są podawane do publicznej wiadomości. Prawo BVI zapewnia poufność danych korporacyjnych na wysokim poziomie: dodatkowo istnieje możliwość skorzystania z funkcji dyrektora nominowanego, dzięki czemu wszelkie informacje o faktycznych beneficjentach są dodatkowo chronione.

Myślisz o założeniu firmy na Wyspach Dziewiczych? Powierz to zadanie profesjonalistom. Nasza kancelaria zapewni Ci szybki start własnej spółki.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Prosimy zostawić wybrane dane, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h
lub