FIRMA BEZ RYZYKA. ZAGRANICZNE NARZĘDZIA BUDOWANIA BEZPIECZNEGO BIZNESU.

Szwajcaria, Lichtenstein, Wielka Brytania i Cypr

29 marca 2023 r.

Szwajcaria, Lichtenstein, Wielka Brytania i Cypr to państwa które obecnie są niezwykle atrakcyjne dla przedsiębiorców i inwestorów. Dowiedz się jakie korzyści biznesowe przynoszą te kraje. Poznaj praktyczne rozwiązania dla rozwoju swojej firmy.
Do konferencji pozostało:
Dowiedz się więcej...

OPIS KONFERENCJI

Gdzie inwestować w czasie kryzysu? Poznaj państwa uznawane za bezpieczne biznesowe w czasie kryzysu gospodarczego i wojny. Czyli jakie Szwajcaria, Lichtestein, Wielka Brytania, Cypr – tam teraz przedsiębiorcy skupiają swoje działania

Kancelaria Oniszczuk & Associates oraz blog ABC Spółek po raz kolejny zapraszają na konferencję skupioną wokół biznesu za granicą. Poznaj korzyści jakie niesie za sobą spółka w Szwajcarii, na  Cyprze czy spółka w Liechtensteinie i Wielkiej Brytanii.

 • ✓ Co może dać Ci trust i holding z połączeń polskiej spółki i spółki w Szwajcarii?
 • ✓ Co daje fundacja prywatna w Liechtesteinie?
 • ✓ Jakie korzyści prawne i podatkowe niosą tamtejsze spółki?
 • ✓ Jak uzyskać paszport Szwajcarski?
 • ✓ Jak uzyskać konto bankowe dla zagranicznych spółek w tych krajach?
 • ✓ Jak prawo dla przedsiębiorców zmieniło się w Wielkiej Brytanii po brexicie?
 • ✓ Dlaczego Cypr jest uznawany za europejski raj podatkowy?
 • ✓ Jakie korzyści przynosi holding ze spółką cypryjską?
 • ✓ Dlaczego trust jest tak popularny na Cyprze?
 • ✓ Jak uzyskać rezydencję podatkową na Cyprze?

Dlaczego warto wziąć udział w konferencji?

 • ✓ Unikalna wiedza o zagranicznym i międzynarodowym biznesie
 • ✓ Praktyczne rozwiązania jak ochronić swój majątek i zmniejszyć ryzyko biznesowe
 • ✓ Spotkanie ze światowymi ekspertami w dziedzinie prawa i podatków dla spółek
 • ✓ Konkretne odpowiedzi o spółkach zagranicznych i fundacjach prywatnych
 • ✓ Możliwość rozwoju firmy i biznesu
 • ✓ Nowe doświadczenie
 • ✓ Networking z przedsiębiorcami
 • ✓ Spotkanie w pięknym mieście

 

Odpowiedzi na właśnie takie pytania uzyskasz na naszej konferencji od najlepszych światowych ekspertów. Dowiedz się jak i poczuj, że Twój biznes może być bezpieczny.

5
ekspertów
Doświadczeni eksperci podzielą się swoim wieloletnim doświadczeniem w zakresie międzynarodowych struktur. Konferencja: „Gdzie inwestować w czasie kryzysu? Państwa bezpieczne biznesowo” to unikalna możliwość do spotkania prawników-specjalistów bezpośrednio z takich krajów jak Szwajcaria, Liechtenstein, czy Wielkiej Brytanii.
5
godzin wiedzy   
Praktycznej wiedzy. Zdobytej dzięki wieloletniemu doświadczeniu w pomocy międzynarodowym przedsiębiorcom.
50+
osób na widowni
Poznasz innych przedsiębiorców, z którymi możesz wymienić doświadczenia i poglądy, dzięki temu będziesz miał świeże spojrzenie na swój biznes.
3 i 15
Świetna lokalizacja
w samym sercu urokliwego Wrocławia. Piechotą tylko 3 min do dworca PKP i 15 min do wrocławskiego rynku.

Prelegenci i Agenda

MACIEJ ONISZCZUK

Partner Zarządzający / Prezes Zarządu
Prezes Zarządu Kancelarii Oniszczuk & Associates. Ukończył studia jednolite magisterskie na kierunku Prawo na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego. Odbywał studia doktoranckie w Kolegium Prawa Akademii Leona Koźmińskiego w Warszawie.

Swoją karierę zawodową rozpoczął od pracy w PriceWaterhouseCoopers. W latach 2015-2018 sprawował funkcję Prezesa Zarządu w notowanej na rynku giełdowym New Connect spółki Patent Fund SA, był także członkiem Rad Nadzorczych w licznych spółkach akcyjnych. Był także jedną z osób odpowiedzialnych za obsługę prawną spółek debiutujących na rynku NewConnect.

Ma doświadczenie w rejestracji spółek w kilkudziesięciu krajach na świecie. Autor licznych publikacji oraz autorskich szkoleń. Działalność zawodową skupia na szeroko rozumianym międzynarodowym prawie korporacyjnym, w tym w szczególności prawie handlowym. Zajmuje się również sprawami z zakresu postępowania cywilnego oraz doradza przedsiębiorcom w ich bieżącej działalności.

SIMON DENTON

Ponad 30-letnie doświadczenie i wiedzę w zakresie międzynarodowego planowania podatkowego, usług powierniczych, korporacyjnych, fiducjarnych oraz w branży wchodzenia na rynek.
Jego kariera rozpoczęła się od pracy w The Consult Group w Księstwie Andory, po czym w 1990 roku dołączył do biur w Gibraltarze, gdzie mieści się główna siedziba Sovereign. Jako dyrektor zarządzający Sovereign Trust na Gibraltarze, przez dwie kadencje pełnił funkcję przewodniczącego Stowarzyszenia Menedżerów Funduszy Powierniczych i Spółek oraz był członkiem Gibraltarskiej Rządowej Komisji ds. Ustawodawstwa Sektora Finansowego.

W 1996 roku przeniósł się do Londynu, aby założyć brytyjskie filie Sovereign i nadal jest Dyrektorem Zarządzającym tych dwóch firm.
Simon jest dyrektorem The Sovereign Group, był przewodniczącym brytyjskiego oddziału The Offshore Institute, nadal jest wiceprezydentem The Royal Society of Fellows, nadal jest członkiem The Institute of Management, jest założycielem i przewodniczącym International Professionals Association Ltd., a także członkiem Rady Dyrektorów.

Jest aktywnym dyrektorem Sovereign Art Foundation, która w ciągu 19 lat zebrała 11 milionów dolarów na rzecz dzieci pokrzywdzonych przez los.

Simon nadal jest regularnym wykładowcą i mówcą na konwencjach dotyczących planowania podatkowego i usług finansowych na całym świecie.

Poza swoimi wyczynami zawodowymi, Simon był kiedyś profesjonalnym graczem w squasha, obecnie jest międzynarodowym kolarzem, sędzią Rugby Football Union i niedawno wykwalifikowanym trenerem umysłu.

ANGELO ARISTODIMOU

Angelo jest dyrektorem zarządzającym McMillan Woods Cyprus, a także wyłącznym przedstawicielem McMillan Woods Global na Cyprze oraz europejskim dyrektorem regionalnym McMillan Woods Global (International Network).
Angelo jest członkiem Stowarzyszenia Biegłych Księgowych (ACCA) w Wielkiej Brytanii. Lokalnie jest członkiem Cypryjskiego Instytutu Biegłych Księgowych (ICPAC). Angelo specjalizuje się w planowaniu podatkowym i strukturyzacji spółek.

Już wkrótce

Niedługo ogłosimy kolejnych prelegentów.

Agenda - wkrótce

Miejsce eventu

Hotel ibis Styles Wrocław Centrum

Wybraliśmy dla Was najlepsze możliwe miejsce dla tego eventu, które oferuje wygodę, przestrzeń i klimat

Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum

plac Konstytucji 3 Maja 3, 50-083 Wrocław

 • Wygodny dojazd komunikacją miejską, dzięki położeniu w centrum miasta.
 • Bezpieczny dojazd z każdej części Polski, dzięki bliskości Dworca Głównego.
 • Idealny dojazd samochodem, dzięki dostępności parkingu.

KUP BILET


Teraz tylko za 499zł netto!

Ta konferencja to inwestycja w bezcenną wiedzę!
KUP BILET

Organizatorzy

Kancelaria prawna z ponad 10 letnim doświadczeniem w prawie korporacyjnym. Zakładamy spółki w Polsce i za granicą. Zajmujemy się polskim i międzynarodowym układaniem struktur biznesowych, ochroną majątku, optymalizacją ryzyka biznesowego.

 

To blog o prawie spółek – tych polskich i zagranicznych oraz nowinkach w świecie prawa i biznesu.

Nasi partnerzy

Najczęściej zadawane pytania

Kiedy i gdzie odbywa się Konferencja „Gdzie inwestować w czasie kryzysu? Państwa bezpieczne biznesowo”?
Konferencja odbywa się 29 marca 2023 r. we Wrocławiu, a dokładnie w Centrum Konferencyjnym Hotelu ibis Styles Wrocław Centrum.
W jaki sposób mogę zarezerwować miejsce?
Aby zarezerwować miejsce, należy zakupić bilet elektroniczny. Niestety, nie ma możliwości rezerwacji miejsca bez dokonania opłaty. Pula miejsc ograniczona.
Czy jest możliwość otrzymania faktury?
Tak, oczywiście jest taka możliwość. Prześlij prośbę na adres:................ a po dokonaniu płatności wystawimy fakturę.
Czy bilet będzie można również zakupić na miejscu?
Niestety nie ma takiej możliwości. Bilety do kupienia są wyłącznie elektronicznie.
Czy mogę nagrywać wydarzenie?
Niestety nie. Prezentowane przez nas treści są chronioną wartością intelektualną.
Czy w trakcie wydarzenia zapewniony jest posiłek?
Tak, podczas konferencji zapewnione będą przerwy kawowe oraz lunch.
Czy w sali konferencyjnej będzie dostęp do internetu i gniazdka, by podłączyć komputer.
Tak, w sali będzie dostęp do internetu zapewniony przez hotel. Będą również miejsca do podłączenia się do prądu oraz stoły, przy których można pracować jednocześnie uczestnicząc w wydarzeniu.