Aplikant radcowski / adwokacki - Oniszczuk & Associates - Obsługa Klientów Biznesowych

Aplikant radcowski / adwokacki

Kancelaria Oniszczuk & Associates we Wrocławiu poszukuje do stałej współpracy aplikantów radcowskich/aplikantów adwokackich.

Co wchodzi w zakres obowiązków?

  • prowadzenie spraw Klientów Kancelarii, włączając w to przygotowywanie wszelkich pism sądowych i przedsądowych, opracowywanie strategii procesowej i jej realizacja we współpracy z radcą prawnym/adwokatem
  • przygotowywanie projektów opinii, pism procesowych, umów i dokumentów korporacyjnych,
  • zastępstwo procesowe w sprawach przed sądami I i II instancji
  • bieżący kontakt z Klientami

Czego oczekujemy?

  • rozpoczętej aplikacji radcowskiej/adwokackiej,
  • doświadczenia w samodzielnym prowadzeniu bieżących spraw w Kancelarii
  • opanowania przepisów prawa materialnego i znajomości prawa procesowego
  • umiejętności współpracy z zespołem
  • samodzielności, odpowiedzialności,systematyczności, sumienności i staranności w wykonywaniu powierzonych zadań,
  • dobrejorganizacjipracy
  • kreatywności w rozwiązywaniu problemów natury prawnej
  • dyspozycyjności i zaangażowania w ramach powierzonych zadań

Wybranej osobie oferujemy:

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych kompetencji i zaangażowania,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego i rozwoju,
  • miłą atmosferę w zgranym zespole.

Zainteresowane osoby prosimy o przesłanie CV oraz informacji o oczekiwanymwynagrodzeniuna adres e-mail: rekrutacja@oniszczuk.com.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

Prosimy o zamieszczenie klauzuli:

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych w celu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 10 maja 2018 roku o ochronie danych osobowych(Dz. Ustaw z 2018, poz. 1000) oraz zgodnie z Rozporządzeniem Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/46/WE (RODO)”.