Prestige MJM

Prestige MJM

Z ogromną radością i czystym sercem chcielibyśmy udzielić rekomendacji Kancelarii Oniszczuk & Associates. Od wielu lat korzystamy z doradztwa prawnego Mecenasa Macieja Oniszczuka i jego Zespołu. Mecenas Maciej Oniszczuk swoją działalność zawodową skupia na szeroko rozumianym prawie gospodarczym, a w szczególności prawie handlowym oraz prawie z zakresu postępowania cywilnego.
W potrzebie zawsze zwracamy się do Kancelarii Oniszczuk & Associates mając na uwadze jej wieloletnie doświadczenie i fakt, że usługi świadczone są zawsze na najwyższym poziomie merytorycznym. Kontakt z jej pracownikami wiąże się z wysoką kulturą osobistą i dbałością o nasze interesy. Za każdym razem możemy też liczyć na szybką reakcję i rzetelne podejście do
sprawy.

Wyrażamy przekonanie, że każdy podmiot – zarówno osoba prywatna jak i przedsiębiorca – powinien mieć możliwość współpracy z tak kompetentną i rzetelną kancelarią, jaką jest Kancelaria Oniszczuk & Associates. Dlatego też, z przyjemnością rekomendujemy korzystanie z jej usług innym podmiotom.