Kaja Żmijewska

Kaja Żmijewska

Młodszy prawnik / Junior Lawyer

Studentka prawa na Wyższej Szkole Prawa we Wrocławiu. Laureatka stypendium Rektora dla najlepszych studentów. Doświadczenie zdobywała pracując we wrocławskich kancelariach prawnych
i firmie windykacyjnej. W ramach pracy magisterskiej zajmuje się problematyką ochrony praw zwierząt w świetle odpowiedzialności karnej w Rzeczpospolitej Polskiej.

Z kancelarią Oniszczuk & Associates związana od 2017 roku. Do jej obowiązków należy bieżąca obsługa spółek prawa handlowego, w sposób tradycyjny jak i za pośrednictwem systemu teleinformatycznego – S24,   w szczególności wsparcie w codziennej działalności, ich rejestracja oraz transformacja. Odpowiada za rejestracje spółek za granicą w takich jurysdykcjach jak Irlandia, Gibraltar, a także stan Delaware w USA i Brytyjskie Wyspy Dziewicze. Obsługuje klientów w języku polskim i angielskim. Autorka publikacji na znanych portalach prawniczych.

W czasie wolnym od obowiązków zawodowych interesuje się zdrowym trybem życia promując autorskie przepisy. Kocha góry oraz piesze wycieczki jak i dalekie podróże.