Kamil Glapiński

Kamil Glapiński

Aplikant adwokacki

Aplikant adwokacki przy Okręgowej Radzie Adwokackiej we Wrocławiu. Absolwent Wydziału Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, gdzie obronił pracę magisterską z zakresu odpowiedzialności związanej z nielojalnym prowadzeniem negocjacji.

Pracę zawodową rozpoczął już na pierwszym roku studiów. Zdobywał doświadczenie w wyróżniających się i utytułowanych wrocławskich kancelariach prawnych. Aktywność zawodową koncentruje przede wszystkim w szeroko pojętym prawie cywilnym, a także prawie administracyjnym (związanym z ochroną środowiska, prawem budowalnym, prawem lotniczym). Specjalizuje się w sprawach związanym z prawem gospodarczym,  w tym prawem kontraktów, a także szeroko pojętym dochodzeniem roszczeń.

W Kancelarii Oniszczuk & Associates zajmuje się przede wszystkim sprawami procesowymi. Posiada kilkuletnie doświadczenie zawodowe w obsłudze bieżącej przedsiębiorców, a także praktykę
w dziedzinie prawa handlowego.

Nieumiarkowany pasjonat motoryzacji, a w wolnych chwilach poświęcający się ukochanej oraz niesfornemu kociemu członkowi rodziny.