Historia kancelarii - Oniszczuk & Associates

Historia

Historia naszej Kancelarii sięga roku 2007. Naszą drogę rozpoczęliśmy w formie jednoosobowej kancelarii prawnej z siedzibą we Wrocławiu. Na przestrzeni kilku lat osiągnęliśmy rozmiar międzynarodowej firmy prawniczej prowadzonej w formie spółki kapitałowej współpracującej na stałe z kilkunastoma prawnikami z całej polski i świata.
DROGA DO SUKCESU

W trakcie naszej dotychczasowej działalności mieliśmy przyjemność uczestniczyć w debiutach naszych Klientów na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie, obsługiwać wielomilionowe inwestycje kapitałowe, tworzyć prawne ramy dla największych wydarzeń muzycznych w Polsce, czy też pomagać w inwestycjach w najdalszych częściach świata.

Sukces naszej Kancelarii opiera się na przekonaniu, że na wciąż zmieniającym się rynku usług prawnych potrzebna jest Kancelaria specjalizująca się w prawie korporacyjnym, a która jednocześnie oferuje nowatorskie i kompleksowe podejście do Klienta biznesowego. Nasi prawnicy w pełni rozumieją potrzeby naszych Klientów i co ważne, to my dostosowujemy się do modelu biznesowego naszego Klienta, a nie na odwrót.

Wykorzystując nowoczesne kanały komunikacji jesteśmy w stanie zapewnić szybką, elastyczną i kompleksową obsługę prawną Klientom korporacyjnym z całego świata. Nasze nowatorskie podejście sprawia, że nasi Klienci mają zapewnioną w każdym czasie pełną pomoc prawną bez potrzeby odchodzenia przez nich od komputera w swoim biurze. Usługi świadczone przez naszą Kancelarię zapewniają naszym Klientom obsługę specjalistów z różnych dziedzin prawa oraz dziedzin pokrewnych. Wśród współpracujących z nami specjalistów tytułem przykładu można wymienić: doradcę podatkowego, biegłego rewidenta czy audytorów. Wszystko to sprawia, że nasi Klienci – w jednym miejscu – znajdą wszytko to, czego może potrzebować każdy przedsiębiorca.

10+
Lat na rynku
50
Państw
w ofercie
500+
Założonych spółek
4
Lokalizacje
Moją pasją zawsze było prawo oraz podatki. Marka, którą stworzyłem dała mi możliwość doradzania przedsiębiorcom i pomocy im na ich drodze biznesowej. Robimy to od lat z zespołem doświadczonych specjalistów. Dokładamy wszelkich starań by sprostać oczekiwaniom naszych klientów i obniżyć ich podatki.
Jesteśmy do Państwa dyspozycji.
Zapraszamy do zapoznania się z ofertą naszej Kancelarii.
Maciej Oniszczuk