Strona główna »

Firma na Wyspach Dziewiczych

Spółka na Wyspach Dziewiczych

Wyspy Dziewicze są brytyjskim terytorium położonym w Ameryce Środkowej w basenie Morza Karaibskiego. Są one od lat jednym z najpopularniejszych rajów podatkowych na świecie.

Rejestracja firmy na Wyspach Dziewiczych może się odbyć co do zasady w ciągu 48 godzin od skompletowania niezbędnych dokumentów. Spółka na Wyspach Dziewiczych musi posiadać co najmniej 1 dyrektora i 1 udziałowca, przy czym dyrektor i wspólnik mogą być tą samą osobą. Osoba pełniąca funkcję dyrektora czy też udziałowca nie musi być rezydentem BVI. Rejestracja spółki na Wyspach Dziewiczych może się odbyć bez konieczności osobistej wizyty.

Na Wyspach Dziewiczych brak jest rocznych wymogów księgowych. Dodatkowymi atutami spółki na Wyspach Dziewiczych jest fakt, że biznes może być prowadzony na arenie międzynarodowej, istnieje zwolnienie ze wszystkich podatków lokalnych i opłaty skarbowej oraz jest tylko jedna roczna opłata za odnowienie wymagana dla firmy założonej na BVI. Jest to jedno z najstarszych i najbardziej szanowanych centrów finansowych na świecie. BVI to brytyjskie terytorium zamorskie położone na wschód od Puerto Rico na Karaibach. Na północ od wyspy leży północny Ocean Atlantycki, a na południu leży Morze Karaibskie.

Najpopularniejszym typem rejestracji firmy BVI jest International Business Company (IBC). IBC to firmy zarejestrowane na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych zgodnie z Ustawą o międzynarodowych przedsiębiorstwach handlowych z 2004 r.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO ZYSKASZ ZAKŁADAJĄC FIRMĘ W TYM KRAJU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Podatki na Wyspach Dziewiczych

Firma na Wyspach Dziewiczych jest zwolniona z wszelkich podatków lokalnych, opłaty skarbowej, nie ma zysków kapitałowych, nie ma podatku od spadków, od sprzedaży oraz nie ma podatku VAT. Jeśli chcesz zmaksymalizować swoje zyski, BVI może być bardzo dobrym miejscem do rozpoczęcia działalności. BVI jest jedną z najbardziej atrakcyjnych jurysdykcji finansowych na świecie.

Otwieranie spółki na Wyspach Dziewiczych jest zwolnione z wszelkiego rodzaju opłat skarbowych, która odnosi się do jej aktywów lub działalności, z wyjątkiem transakcji własności gruntów na BVI, w tym przypadku opłata skarbowa musi być opłacona.

Zakładanie spółki na Wyspach Dziewiczych nie wiąże się z obowiązkiem składania zeznań podatkowych ani żadnych innych raportów dotyczących dochodów zagranicznych.

Nazwa spółki na Wyspach Dziewiczych

Założenie firmy na Wyspach Dziewiczych wiąże się z wyborem odpowiedniej nazwy. Wszystkie słowa w nazwie powinny być w języku angielskim. Nazwa musi kończyć się słowem, frazą lub skrótem oznaczającym ograniczoną odpowiedzialność, takimi jak Limited (LTD), Corporation (CORP), Incorporated (INC) lub Societe Anonyme (S.A.).

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO ZYSKASZ ZAKŁADAJĄC FIRMĘ W TYM KRAJU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Dyrektorzy, Wspólnicy i Sekretarz w spółce na Wyspach Dziewiczych

Otwieranie firmy na Wyspach Dziewiczych wiąże się z koniecznością wyboru co najmniej jednego dyrektora i jednego wspólnika, jednak nie muszą oni mieszkać na Brytyjskich Wyspach Dziewiczych i mogą być organami korporacyjnymi. Istnieje także możliwość otwarcia firmy jednoosobowej, co oznacza, że dyrektor i udziałowiec mogą być tą samą osobą. Zakładanie firmy na Wyspach Dziewiczych może być w pełni anonimowe, ponieważ na BVI dozwolona jest możliwość skorzystania z usług nominowanych.

Kapitał zakładowy dla spółki na Wyspach Dziewiczych

Standardową walutą dla BVI jest USD, minimalny kapitał zakładowy wynosi 50 000 akcji o wartości 1 USD każda. Jeśli udziały przekroczą standardowe 50 000, wzrosną opłaty rządowe. Wpłynie to na cenę inkorporacji i roczną cenę odnowienia.

Gotowa spółka na Wyspach Dziewiczych / Kupno spółki na Wyspach Dziewiczych / Zakup firmy na Wyspach Dziewiczych

Możliwe jest także kupno firmy na Wyspach Dziewiczych, która jest już zarejestrowana. Z reguły gotowa firma na Wyspach Dziewiczych istnieje stosunkowo krótko, nie prowadziła wcześniej działalności i została stworzona w celu jej późniejszej sprzedaży. Jeżeli więc zależy nam na czasie, zakup spółki na Wyspach Dziewiczych może okazać się wartą uwagi opcją.

CHCESZ DOWIEDZIEĆ SIĘ CO ZYSKASZ ZAKŁADAJĄC FIRMĘ W TYM KRAJU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.
Napisz lub zadzwoń.