Firma na Nevis

Nevis to tradycyjny raj podatkowy położony na Morzu Karaibskim, należący do Wysp Nawietrznych i autonomiczna część St. Kitts & Nevis.

Zakładanie firmy na Nevis

Spółki zarejestrowane w Nevis nie są opodatkowane podatkiem dochodowym, nie ma także obowiązku sporządzania sprawozdań finansowych. Zmiany udziałowców, członków zarządu i innych funkcjonariuszy nie muszą być zgłaszane do Rejestru Spółek. Do jej założenia wymagany jest minimum jeden udziałowiec i dyrektor, którymi mogą być osoby prawne, w tym inne spółki, oraz jeden sekretarz. Ta sama osoba może pełnić równocześnie funkcję udziałowca i dyrektora.
Dodatkowo podmioty te mogą mieć dowolne obywatelstwo i rezydencję. Akcje spółki mogą być zarejestrowane na okaziciela, a te posiadające konkretną wartość nominalną można denominować w dowolnej walucie. Dokumentację spółki można przechowywać gdziekolwiek na świecie. Spółka taka gwarantuje pełną poufność i świetnie nadaje się do działalności międzynarodowej. Dodatkowo Nevis to jeden z najtańszych paszportów na świecie: uzyskanie paszportu możliwe jest w zamian za inwestycję już od $150.000.

Myślisz o założeniu firmy na Nevis? Powierz to zadanie profesjonalistom. Nasza kancelaria zapewni Ci szybki start własnej spółki.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Prosimy zostawić wybrane dane, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h
lub