Zakładanie spółek za granicą

Zakładanie spółek za granicą

Rejestracja spółki za granicą to proces skomplikowany, który często stanowi wyzwanie dla przedsiębiorców. Prawo handlowe w każdym kraju jest inne a w czasie procesu rejestracyjnego bardzo łatwo popełnić jakiś błąd. Nasza Kancelaria, dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, jest gotowa zająć się kompleksowo stworzeniem dla Państwa dowolnego typu spółki w sposób umożliwiający szybki start działalności i realizowanie Państwa strategii biznesowej.

Spółka na Cyprze? A może spółka na Malcie? Bez względu na to, w jakim kraju zdecydujesz się założyć przedsiębiorstwo, uzyskasz od nas kompleksowe wsparcie. Sami jesteśmy przedsiębiorcami a wieloletnia działalność w branży, pozwoliła nam doskonale poznać potrzeby i środowisko inwestorów. Jesteśmy świadomi korzyści, jakie przynosi zakładanie spółek za granicą, swoje interesy za pośrednictwem takich struktur prowadzą najbogatsi przedsiębiorcy.

Własna firma w Niemczech, Anglii czy innym kraju, gdzie podatki są bardziej przychylne przedsiębiorcom jest w zasięgu Twojej ręki.

Chcesz uzyskać nieodpłatną poradę dotyczącą tego tematu? Skontaktuj się z nami.Skontaktuj się z nami »

Największe zalety rejestracji spółki za granicą?

Do największych zalet założenia spółki za granicą należą:

 • optymalizacja obciążeń podatkowych – istnieją kraje, w których po rejestracji firmy będziesz płacić mniejsze podatki dzięki korzystniejszemu opodatkowaniu uzyskanych dochodów, a także zostaniesz zwolniony z prowadzenia rachunkowości czy składania sprawozdań rocznych
 • pozyskanie nowych klientów na rynkach zagranicznych – rozszerzenie swojej oferty
  i eksploracja nowych rynków to szansa na błyskawiczny rozwój dla Twojego przedsiębiorstwa,
 • zabezpieczenie majątku osobistego przed wierzycielami,
 • ukrycie swojego zaangażowania w dane przedsięwzięcie – zyskujesz pełną anonimowość, ochraniając stan majątkowy i tożsamość.

Wyzwania i problemy

W różnych krajach panują odmienne zwyczaje gospodarcze, z tego powodu warto skorzystać z porad fachowców w kwestii założenia i prowadzenia działalności gospodarczej za granicą. Dlaczego? Na przykład samo założenie spółki w Anglii jest bardzo proste, z kolei prowadzenie działalności jest bardzo skomplikowane.

Zanim zdecydujemy się założyć działalność, warto uzyskać komplet informacji na temat prowadzenia działalności w danym kraju. Lata współpracy z przedsiębiorcami uświadomiły nam konieczność zapewnienia Klientom wsparcia ze strony niezależnych i stale współpracujących z nami specjalistów, których obecność często jest wymagana przepisami prawa.

Wyzwania i problemy prawne jakie pojawiają się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, są różnorodne, z tego powodu zapewniamy:

 1. Obsługę kancelarii notarialnej
 2. Obsługę kancelarii księgowej i doradcy podatkowego
 3. Obsługę biegłego rewidenta
Chcesz uzyskać nieodpłatną poradę dotyczącą tego tematu? Skontaktuj się z nami.Zarejestruj spółkę »

Zagraniczne konto bankowe

Kancelaria Oniszczuk & Associates oferuje również swoim Klientom pomoc w otworzeniu zagranicznego konta bankowego dla nowej spółki oraz pomoc w zmianie rezydencji podatkowej, w której reżim prawny przewiduje bardzo korzystne opodatkowanie dochodów osobistych, jak i dochodów pochodzących z prowadzonej działalności biznesowej.

Spółka offshore

Pod pojęciem spółki offshore należy rozumieć rodzaj spółki prawa handlowego, posiadającej osobowość prawną z siedzibą w państwie o niezwykle korzystnym systemie podatkowym. Instytucja spółki offshore w swojej konstrukcji zapewnia jednak o wiele więcej korzyści niż niskie opodatkowanie dochodów albo ich brak.

Poszczególne spółki offshore zapewniają:

 • brak obowiązku prowadzenia ksiąg rachunkowych i przedkładania sprawozdań finansowych,
 • powołanie innej osoby prawnej jako organ reprezentujący spółkę,
 • możliwość odbywania posiedzeń zarządu poza granicami państwa rejestrowego spółki
 • pełna anonimowość udziałowców w oficjalnych rejestrach
Chcesz uzyskać nieodpłatną poradę dotyczącą tego tematu? Skontaktuj się z nami.Skontaktuj się z nami »

Nasza kancelaria zapewnia przy współpracy z najbardziej renomowanymi lokalnymi partnerami najlepszą ofertę na założenie spółek min. w:

Anglia

Anguilla

Bahamy

Belize

Brazylia

Bułgaria

Cypr

Czechy

Dania

Delaware

Estonia

Francja

Giblartar

Guernsey

Hiszpania

Holandia

Hongkong

Irlandia

Jersey

Kajmany

Kanada

Litwa

Nevis

Niemcy

Nowa Zelandia

Malta

Panama

Serbia

Seszele

Singapur

Słowacja

Szwajcaria

Szwecja

Rosja

Tajwan

Ukraina

Węgry

Wyspa Man

Wyspy Dziewicze

Zjednoczone Emiraty Arabskie
Chcesz uzyskać nieodpłatną poradę dotyczącą tego tematu? Skontaktuj się z nami.Zarejestruj spółkę »
Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Proszę wybrać formę kontaktu. Odezwiemy się do Państwa w ciągu 24h.

  lub