Gotowe spółki z o.o. - Oniszczuk & Associates - Obsługa Klientów Biznesowych

Gotowe spółki z o.o.

Gotowe spółki z o.o.

Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z o.o. oraz czystych gotowych spółek z o.o. wraz z kompleksową usługą przeprowadzenia zmian w rejestrze przedsiębiorców jak i w samej umowie spółki. Jest to usługa idealna dla osób, które potrzebują szybko rozpocząć prowadzenie swojej działalności i nie chcą samodzielnie realizować całego procesu od początku.

Gotowe spółki z oo pozwalają ominąć czasochłonny proces rejestracji i przystąpić do prowadzenia biznesu praktycznie następnego dnia po podpisaniu umowy.

Czym jest gotowa spółka z o.o.?

Gotowa spółka z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została już wcześniej zarejestrowana. Gotowe spółki są rejestrowane specjalnie z myślą o ich późniejszej sprzedaży.

Na czym polega sprzedaż spółek z o.o.?

Zakup gotowej spółki obejmuje kompleksowe usługi, których zakres jest dopasowywany indywidualnie na życzenie klienta. Przede wszystkim wspieramy przedsiębiorców w:

 • przygotowaniu umowy sprzedaż udziałów;
 • zmianie zarządu spółki i powołaniu pozostałych organów;
 • przygotowaniu dokumentacji niezbędnej do złożenia w KRS;
 • przygotowaniu deklaracji podatkowych. 

  Oferowane przez nas czyste gotowe spółki miały prowadzoną obsługę księgową. Gwarantujemy wpłacony kapitał zakładowy w minimalnej wysokości 5 tysięcy złotych. Kupującemu wręczana jest pisemna gwarancja braku długów. Dzięki temu zakup gotowej spółki nie wiąże się z ryzykiem odpowiedzialności w ramach jakichkolwiek zobowiązań. Oświadczenie o braku zobowiązań jest składane w poświadczonej umowie sprzedaży zawieranej przed notariuszem.

Czyste spółki zarejestrowane. Czy można je modyfikować?

Oferujemy gotowe spółki z o.o. z możliwością ich modyfikacji tak, aby odpowiadały bieżącym potrzebom naszych klientów. Organizując zakup spółki, możemy m.in.:

 • zmienić nazwę, siedzibę lub adres spółki;
 • założyć wirtualne biuro dla spółki;
 • zapewnić obsługę korespondencji;
 • zmodyfikować umowę spółki;
 • przeprowadzić podwyższenie kapitału zakładowego;
 • zagwarantować świadczenie usług księgowych;
 • przeprowadzić zgłoszenie spółki do CRBR lub innych rejestrów branżowych.

Sprzedawane spółki są przekazywane nabywcom w postaci już gotowej do prowadzenia docelowej działalności gospodarczej. Korzystanie z usług wirtualnego biura pozwala wspólnikom na prowadzenie biznesu z dowolnego miejsca.

Co oznacza określenie czysta gotowa spółka z o.o.?

Czystą gotową spółkę z o.o. określamy zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Tym samym oznacza to, że nigdy nie zaciągnęły żadnego zobowiązania, nie mają zadłużeń ani historii kredytowej. Takie spółki są tworzone specjalnie pod późniejszą sprzedaż.

CHCESZ UZYSKAĆ NIEODPŁATNĄ PORADĘ DOTYCZĄCĄ TEGO TEMATU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

Jakie są zalety kupienia gotowej spółki z o.o.?

Do głównych zalet kupna gotowej spółki z o.o. należy zaliczyć pominięcie przechodzenia procesu rejestracji. Dzięki temu w momencie podpisania umowy zbycia udziałów stajemy się właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i możemy dowolnie nią zarządzać. Oszczędność czasu jest szczególnie istotna dla przedsiębiorców prowadzących działalność regulowaną wymagającą uzyskania licencji lub koncesji, np. firmy transportowe lub instytucje płatnicze.

Samodzielna rejestracja spółki z ograniczoną odpowiedzialnością to ryzyko błędu na każdym z wielu etapów tego procesu. Gotowe spółki na sprzedaż są zarejestrowane przez profesjonalistów z wieloletnim doświadczeniem.

Dla kupującego gotowa spółka to także większa wiarygodność w obrocie. Praktyka pokazuje, że większość kontrahentów znacznie chętniej decyduje się na podjęcie relacji biznesowych ze spółką kapitałową niż osobą prowadzącą jednoosobową działalność gospodarczą.

Szczególną zaletą kupna gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest natomiast fakt, że spółki takie przeważająco są już zarejestrowane jako podatnik VAT, w tym VAT UE. Tradycyjnie rejestracja taka trwa około 3 miesięcy. Kupno gotowej spółki z o.o. jest dużą oszczędnością czasu w tym zakresie. Pozwala to również od razu wystawiać faktury VAT.

Dodatkowo gotowa spółka z o.o. posiada swój NIP i REGON.

Gotowe spółki z historią to gwarancja, że podmiot funkcjonuje w zgodzie z obowiązującymi przepisami prawa – zarówno ogólnymi, jak i sektorowymi, typowymi dla danej branży. Gotowe spółki dają pewność, że składane deklaracje podatkowe były poprawne, a w ich organach zasiadają osoby spełniające niezbędne kryteria (np. w kontekście przepisów AML/CFT).

Ile kosztuje gotowa spółka z o.o.?

Cena gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zależy od wielu czynników. Im spółka jest starsza, tym będzie droższa ze względu na to, że posiada dłuższą historię oraz w czasie jej trwania obecny właściciel ponosi koszty jej prowadzenia. Cena gotowej sp. z o.o. może również być uzależniona od tego, czy została zarejestrowana jako płatnik VAT i VAT UE, a także docelowej branży. Jedne rodzaj biznesu mogą wymagać więcej nakładów pracy ze strony jej właściciela niż inne (wynika to np. z konieczności składania sprawozdań do organów nadzorczych).
Osoby, którym zależy na szybkim rozpoczęciu prowadzenia działalności powinny skorzystać ze wsparcia kancelarii zajmującej się sprzedażą gotowych spółek. To gwarancja bezpieczeństwa i najwyższych standardów obsługi.

CHCESZ UZYSKAĆ NIEODPŁATNĄ PORADĘ DOTYCZĄCĄ TEGO TEMATU?
SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI.

NIE WIESZ OD CZEGO ZACZĄĆ?

Skorzystaj z bezpłatnej konsultacji.
Napisz lub zadzwoń.