Gotowe spółki z o.o.

Gotowe spółki z o.o.

Oferujemy sprzedaż gotowych spółek z o.o. oraz czystych gotowych spółek z o.o. wraz z kompleksową usługą przeprowadzenia zmian w rejestrze przedsiębiorców jak i w samej umowie spółki. Jest to usługa idealna dla osób, które potrzebują szybko rozpocząć prowadzenie swojej działalności.

Czym jest gotowa spółka z o.o.?

Gotowa spółka z o.o. to spółka z ograniczoną odpowiedzialnością, która została już wcześniej zarejestrowana.

Co oznacza określenie czysta gotowa spółka z o.o.?

Czystą gotową spółkę z o. o. określamy zarejestrowane spółki z ograniczoną odpowiedzialnością, które nigdy nie prowadziły działalności gospodarczej. Tym samym oznacza to, że nigdy nie zaciągnęły żadnego zobowiązania, nie mają zadłużeń ani historii kredytowej. Takie spółki są tworzone specjalnie pod późniejszą sprzedaż.

Chcesz uzyskać nieodpłatną poradę dotyczącą tego tematu? Skontaktuj się z nami.Kup gotową spółkę »

Jakie są zalety kupienia gotowej spółki z o.o.?

Do głównych zalet kupna gotowej spółki z o.o. należy zaliczyć pominięcie przechodzenia procesu rejestracji. Dzięki temu w momencie podpisania umowy zbycia udziałów stajemy się właścicielem spółki z ograniczoną odpowiedzialnością i możemy dowolnie nią zarządzać.

Szczególną zaletą kupna gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością jest natomiast fakt, że spółki takie przeważająco są już zarejestrowane jako podatnik VAT, w tym VAT UE. Tradycyjnie rejestracja taka trwa około 3 miesięcy. Kupno gotowej spółki z o.o. jest dużą oszczędnością czasu w tym zakresie. Pozwala to również od razu wystawiać faktury VAT.

Dodatkowo gotowa spółka z o.o. posiada swój NIP i REGON.

Ile kosztuje gotowa spółka z o.o.?

Cena gotowej spółki z ograniczoną odpowiedzialnością zależy od wielu czynników. Im spółka jest starsza, tym będzie droższa ze względu na to, że posiada dłuższą historię oraz w czasie jej trwania obecny właściciel ponosi koszty jej prowadzenia. Cena gotowej sp. z o.o. może również być uzależniona od tego czy została zarejestrowana jako płatnik VAT i VAT UE.

Chcesz uzyskać nieodpłatną poradę dotyczącą tego tematu? Skontaktuj się z nami.Skontaktuj się z nami »

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Proszę wybrać formę kontaktu. Odezwiemy się do Państwa w ciągu 24h.

    lub