Firma na Bahamach

Bahamy to wyspiarskie państwo złożone z kilkuset wysp i kilku tysięcy wysepek. Są one samorządnym członkiem brytyjskiej Wspólnoty Narodów oraz jednym z rajów podatkowych, ponieważ spełniają kluczową rolę w zakładaniu spółek offshore na świecie.

Zakładanie firmy na Bahamach

Na przyszłych inwestorów czekają korzyści, między innymi w zakresie podatków, a mianowicie: bak obowiązku płacenia podatku dochodowego przez spółki, podatku od zysków, darowizn i spadków, powyższe organicznie jest dostępne przez pierwsze 20 lat prowadzenia działalności spółki. Ponadto nie występuje obowiązek składania sprawozdań finansowych. Na dodatek do kuszących korzyści na przyszłych przedsiębiorców czekają jedynie
minimalne obowiązki. Jednym z nich jest obowiązek wpłacenia kapitału zakładowego. Co ciekawe nie jest określona minimalna kwota i można go wnieść w dowolnej walucie. Ponadto istnieje obowiązek prowadzenia pełnej księgowości, może być ona prowadzona na terytorium innego kraju. Wyróżnić również może obowiązek uiszczenia wszelkich opłat, w tym opłat rejestracyjnych i rządowych.

Myślisz o założeniu firmy na Bahamach? Powierz to zadanie profesjonalistom. Nasza kancelaria zapewni Ci szybki start własnej działalności gospodarczej.

Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Prosimy zostawić wybrane dane, a skontaktujemy się z Państwem w ciągu 24h
lub