Kariera - Oniszczuk & Associates

Kariera

Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się wraz z nami!
Zapraszamy do kontaktu: rekrutacja@oniszczuk.com.
Dołącz DO NASZEGO ZESPOŁU
Witamy na stronie Kancelarii Oniszczuk & Associates. Stale się rozwijamy, dlatego chętnie przyjmujemy nowe CV. Dołącz do naszego zespołu i rozwijaj się razem z nami! Zapraszamy do kontaktu studentów, aplikantów i prawników: rekrutacja@oniszczuk.com.
Chciałbyś dowiedzieć się o nas więcej?

Jesteśmy jedną z wiodących Kancelarii w Polsce zajmującą się obsługą korporacyjną spółek zagranicznych jak i polskich. Współpracujemy z kancelariami na całym świecie, dlatego znajomość języka angielskiego jest u nas niezbędna. Znajomość innych języków będzie dodatkowym atutem.

Świadczymy kompleksowe usługi prawne dla przedsiębiorców, dlatego znajdziesz u nas nie tylko typowo korporacyjne zadania. Prowadzimy sprawy z zakresu szeroko pojętego prawa cywilnego (w tym: prawa pracy, prawa gospodarczego, prawa umów, prawa własności intelektualnej i inne), a także sprawy z pogranicza prawa karnego i gospodarczego.

Podczas współpracy z nami na pewno podszkolisz się w znajomości przepisów kodeksu spółek handlowych, kodeksu cywilnego, czy ustawy o krajowym rejestrze sądowym, a także będziesz mieć okazję do zapoznania się z regulacjami międzynarodowymi.

Jeśli chciałbyś dowiedzieć się o nas jeszcze więcej, zapraszamy do zapoznania się z opisem naszej działalności oraz zakładką aktualności na stronie www.oniszczuk.com.

Jakich umiejętności szukamy wśród kandydatów?

Zakres wymaganych umiejętności merytorycznych jest zmienny w zależności od tego czy jesteś studentem starającym się o staż, czy aplikantem chcącym nawiązać stałą współpracę.

Uniwersalne cechy wpływające na pozytywne rozpatrzenie kandydatury to na pewno wysoko rozwinięte zdolności interpersonalne i swobodny przebieg rozmowy rekrutacyjnej. Cenimy zdolność pracy w zespole, a także samodzielność, odpowiedzialność, zaangażowanie, systematyczność, sumienność i staranność w wykonywaniu powierzonych zadań, w tym dobrą organizację swojego czasu pracy.

Czy oferujemy również praktyki i staże dla studentów?

Tak, bardzo chętnie nawiązujemy współpracę ze studentami prawa. To świetna okazja do wyszkolenia i poznania przyszłego pracownika.

Czy możliwa jest praca w niepełnym wymiarze godzin?

Tak, czas wykonywania obowiązków ustalany jest indywidualnie. Zwłaszcza dotyczy to studentów, którzy muszą odpowiednio podzielić czas między zajęciami na uczelni a pracą w kancelarii.

Co możemy Ci zaoferować?

Oprócz wynagrodzenia adekwatnego do obowiązków i umiejętności, a także poszerzenia swojego doświadczenia i wiedzy merytorycznej, zapewniamy miłą atmosferę w zgranym i bardzo młodym zespole.

Jak mogę zgłosić swoją kandydaturę? Jak przebiega proces rekrutacji?

Jeśli jesteś zainteresowany współpracą z nami, wyślij swoje CV na adres mailowy: rekrutacja@oniszczuk.com. Jeżeli stwierdzimy, że pasujesz do naszej Kancelarii, zaprosimy Cię na rozmowę rekrutacyjną, a tam już wszystko zależy od Twojej prezentacji.

SPRAWDŹ KOGO OBECNIE POSZUKUJEMY:
Aplikant radcowski / adwokacki
Zobacz szczegóły
Staż Dla Studentów Prawa
Zobacz szczegóły