" " Jakub Boch - Oniszczuk & Associates - Obsługa Klientów Biznesowych

Zespół

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami członków
zespołu kancelarii Oniszczuk & Associates.

Jakub Boch

Młodszy prawnik

Student prawa na Wydziale Prawa Administracji i Ekonomii na Uniwersytecie Wrocławskim. Podczas studiów był aktywnym członkiem Europejskiego Stowarzyszenia Studentów Prawa Elsa Poland. Doświadczenie zdobywał jako ambasador międzynarodowej spółki konsultingowej z BIG4. Reprezentował firmę w środowisku akademickim oraz współpracował ze specjalistami działów doradztwa podatkowego. Autor publikacji oraz artykułów popularnonaukowych z dziedziny legal-tech oraz sztucznej inteligencji.

Specjalizuje się w zakresie prawa nowych technologii i kryptowalut. W ramach pracy magisterskiej bada problematykę wykonywania władczych funkcji państwa wobec walut kryptograficznych.

Do jego obowiązków należy bieżąca obsługa administracyjna kancelarii, rejestracja spółek prawa handlowego, bieżąca obsługa przedsiębiorców w szczególności wsparcie w ich codziennej działalności. W kancelarii zajmuje się również rejestracją oraz obsługą korporacyjną spółek zagranicznych w takich jurysdykcjach jak Estonia, Wielka Brytania, Bułgaria czy Gibraltar.

Prywatnie miłośnik wycieczek rowerowych i kuchni orientalnej.

 

Publikacje: