Agata Piłat - Oniszczuk & Associates - Obsługa Klientów Biznesowych

Zespół

Zapraszamy do zapoznania się z sylwetkami członków
zespołu kancelarii Oniszczuk & Associates.

Agata Piłat

Business Development Manager

Agata Piłat jest absolwentką  prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów podyplomowych Zarządzanie i Marketing oraz Kadry i płace na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. To wielokrotna stypendystka stypendium Rektora dla najlepszych studentów. W ramach pracy magisterskiej zajmowała się problematyką identyfikacji elektronicznej. Podczas studiów była członkiem komitetów organizacyjnych wielu konferencji oraz konkursów. Swoje doświadczenie zdobywała praktykując i pracując we wrocławskich kancelariach adwokackich, radcowskich i notarialnych. 

Z Kancelarią Oniszczuk & Associates związana jest od 2017 r. W ramach swojej pracy wykonywała szereg zadań i obowiązków.  Ostatecznie połączyła prawo, marketing i zarządzanie. Obecnie skupia swoje działania na rozwoju Kancelarii, zarządza projektami wewnętrznymi, współpracuje z usługodawcami i   wspiera back-office, a także dba o organizację biura. Prowadzi kontakt z kluczowymi klientami.

Dodatkowo, Agata Piłat zarządza działaniami marketingowymi Kancelarii, m.in. organizuje ogólnopolskie konferencje z zakresu prawa dla biznesu, zdobywa i utrzymuje współprace z portalami gospodarczymi i mediami, a także dba o wizerunek Kancelarii w social mediach i  employer branding, czuwa nad stroną Oniszczuk & Associates. Zarządza projektami rozwojowymi dla biznesu Kancelarii.

Agacie nie jest również obce prawo. Posiada specjalistyczną wiedzę w zakresie rejestracji spółek prawa handlowego drogą tradycyjną oraz za pomocą systemu teleinformatycznego S24, a także w zakresie obsługi przedsiębiorców, w tym przeprowadzanie zmian w rejestrze KRS jak i w sporządzaniu umów dla podmiotów gospodarczych oraz przekształceń i połączeń spółek. Pracuje w języku polskim i angielskim.

W czasie wolnym od obowiązków zawodowych interesuje się technikami zarządzania, teatrem, czyta książki, gotuje oraz aktywnie spędza czas trenując fitness.

Publikacje: