Agata Piłat

Agata Piłat

Prawnik / Specjalista ds. marketingu

Absolwentka prawa na Wydziale Prawa, Administracji i Ekonomii Uniwersytetu Wrocławskiego, a także studiów podyplomowych Zarządzanie i Marketing oraz Kadry i płace na Uniwersytecie Ekonomicznym we Wrocławiu. Wielokrotna stypendystka stypendium Rektora dla najlepszych studentów. W ramach pracy magisterskiej zajmowała się problematyką identyfikacji elektronicznej. Podczas studiów była członkiem komitetów organizacyjnych wielu konferencji oraz konkursów. Swoje doświadczenie zdobywała praktykując i pracując we wrocławskich kancelariach adwokackich, radcowskich i notarialnych.

Z Kancelarią Oniszczuk & Associates związana jest od 2017 r. W ramach swojej pracy łączy prawo i marketing. Do zakresu jej obowiązków należy rejestracja spółek prawa handlowego drogą tradycyjną oraz za pomocą systemu teleinformatycznego S24, bieżąca obsługa przedsiębiorców, w tym przeprowadzanie zmian w rejestrze KRS jak i sporządzanie umów dla podmiotów gospodarczych. Odpowiada również za rejestrację spółek za granicą w takiej jurysdykcji jak Wielka Brytania. Pracuje w języku polskim i angielskim.

Dodatkowo zarządza działaniami marketingowymi Kancelarii, m.in. organizuje ogólnopolskie konferencje z zakresu prawa dla biznesu, zdobywa i utrzymuje współprace z portalami gospodarczymi, a także dba o wizerunek Kancelarii w social mediach, employer branding i zaopatrzenie biura.

W czasie wolnym od obowiązków zawodowych interesuje się teatrem, czyta książki, gotuje oraz aktywnie spędza czas trenując fitness.