Aktywny czerwiec w temacie Blockchain i kryptowalut - Oniszczuk & Associates - Obsługa Klientów Biznesowych

Aktywny czerwiec w temacie Blockchain i kryptowalut

Aktywny czerwiec w temacie Blockchain i kryptowalut

Rozmowy w szczególności dotyczyły aspektów prawnych i podatkowych transakcji opartych o kryptowaluty, jak i samej definicji prawnej waluty cyfrowej. Maciej Oniszczuk zwracał uwagę na ryzyka biznesowe, które wiążą się z rynkiem krypto.

30 maja mieliśmy okazję spotkać się w Katowicach na Blockchain Alliance Silesia i to już nie pierwszy raz, gdy odwiedzamy Śląsk z tematyką nowych technologii i bitcoin.

24 czerwca dzięki BinarApps rozmawialiśmy w Łodzi podczas Meetup Blockchain Business Łódź #5.

1 lipca niezwykle żywo dyskutowaliśmy w Naszym rodzinnym Wrocławiu w trakcie Wroclaw Blockchain Meetup #20. Pytań było tak dużo, że nie zdążyliśmy na wszystkie odpowiedzieć. Pamiętajcie, że jesteśmy dla Was dostępni na co dzień w mieście mostów.

Dyskusje i pytania do prelegenta reprezentującego naszą Kancelarię nie miały końca. Tym bardziej utwierdza nas to w przekonaniu, że warto się z Wami spotykać i poszerzać Waszą wiedzę w zakresie prawa nowych technologii. Odpowiednie doradztwo prawne i podatkowe z zakresu kryptowalut i technologii blockchain pozwala minimalizować ryzyko inwestorów, a nowe technologie i branża IT rozwija się równie szybko jak prawo je regulujące.

Blockchain i kryptowaluty

Prawo nowych technologii