Konferencja MAJĄTEK BEZ RYZYKA. Rezydencja i inwestowanie w zagraniczne nieruchomości - Oniszczuk & Associates - Obsługa Klientów Biznesowych

Konferencja MAJĄTEK BEZ RYZYKA. Rezydencja i inwestowanie w zagraniczne nieruchomości

Konferencja MAJĄTEK BEZ RYZYKA. Rezydencja i inwestowanie w zagraniczne nieruchomości

🔥 🔥 Już 17 kwietnia 2024 zapraszam Was do Wrocławia na kolejną edycję naszej eksperckiej konferencji „Majątek bez ryzyka. Rezydencja i inwestowanie w zagraniczne nieruchomości”.
W dobie galopujących cen nieruchomości w Polsce postanowiliśmy przybliżyć Wam wiedzę, jak zarabiać na inwestowaniu za granicą. Cypr 🇨🇾 Hiszpania 🇪🇦 Portugalia 🇵🇹 Dubaj 🇦🇪 – eksperci od podatków oraz od nieruchomości z każdego z tych Państw przybliżą Wam nieznane w Polsce korzyści podatkowe, a także zasady inwestowania poniżej cen rynkowych.
Wybraliśmy dla Was specjalnie te kraje, które oferują nie tylko cudowny klimat, ale łączą okazyjne ceny nieruchomości i korzyści podatkowe. Liczba miejsc oczywiście mocno ograniczona.
Serdecznie zapraszam. Dzisiaj >tutaj< do sprzedaży trafia pula biletów Early Birds i pewnie podobnie jak w zeszłym roku wyprzeda się bardzo szybko. Kto pierwszy ten lepszy 🙂