Zakładanie spółek w Polsce

Prawo handlowe potrafi być bardzo skomplikowane. Planując założenie spółki, musimy być świadomi, iż nawet samo skompletowanie dokumentów, może zająć parę tygodni. Bardzo łatwo jest w tym procesie przeoczyć jakiś aspekt, co skutkuje znacznymi opóźnieniami w procedurze. Polskie przepisy rachunkowe i podatkowe należą do jednych z najsurowszych w Europie - warto zatem oddać tę część prowadzenia działalności
w ręce doświadczonych specjalistów, którzy zadbają o interesy firmy oraz jej właściciela. Nasza kancelaria, dzięki doświadczeniu zdobytemu na przestrzeni lat przy tworzeniu kilkuset podmiotów w Polsce i za granicą, jest gotowa zająć się kompleksowo stworzeniem dla Państwa dowolnego typu spółki w sposób umożliwiający szybki start działalności i realizowanie Państwa strategii biznesowej.

Spółki krajowe

5 kroków do Twojej własnej spółki

1
Doradzimy jaka spółka będzie najlepsza
2
Wspólnie z notariuszem przygotujemy jej zawiązanie
3
Napiszemy umowę spółki dostosowaną do indywidualnych potrzeb
4
Przygotujemy wszystkie formularze sądowe i urzędowe
5
Poprowadzimy rejestrację aż do momentu wpisu

Wyzwania i problemy

Wyzwania i problemy prawne jakie pojawiają się podczas prowadzenia działalności gospodarczej, są różnorodne. Lata współpracy z przedsiębiorcami uświadomiły nam konieczność zapewnienia Klientom wsparcia ze strony niezależnych i stale współpracujących z nami specjalistów, których obecność często jest wymagana przepisami prawa. Jesteśmy również świadomi, iż dobre zarządzanie spółką i jej poprawne założenie, wymaga bycia na bieżąco z obowiązującymi przepisami.
Nasz zawód wymaga maksymalnego zaangażowania w sprawę klienta, z tego powodu zapewniamy Państwu opiekę na każdym etapie realizacji planu. Rozszerzyliśmy w tym celu nasze usługi o:

  1. Obsługę kancelarii notarialnej
  2. Obsługę kancelarii księgowej i doradcy podatkowego
  3. Obsługę biegłego rewidenta
Nasza kancelaria jest dla Państwa po to by odpowiadać na nurtujące pytania, wyręczać, doradzać i reprezentować przed administracją publiczną. Ufamy, że nasze wieloletnie doświadczenie oraz umiejętności doskonale sprostają Państwa zapotrzebowaniu na profesjonalistów, którzy zajmą się formalną stroną funkcjonowania firmy czy też działalności gospodarczej.
Zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą.
Porozmawiajmy o tym, co możemy dla Państwa zrobić. Proszę wybrać formę kontaktu. Odezwiemy się do Państwa w ciągu 24h.
lub